Topmes

Diskusní fórum

TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10+420 271 752 341info(@)topmes.cz

Sběr dat

IMK1C-HID (Cable)

Jednotka IMK1C-HID vestavěná do USB konektoru je určena pro přímý přenos datz posuvky typu Mitutoyo - Digimatic do libovolného programu v PC, který podporuje zápis z klávesnice. Tedy bez nutnosti použití jakéhokoliv podpůrného software či ovladače. 

Veškerá elektronika je vestavěna do kabelu Digimatic - USB. Po stisku tlačítka na posuvce jsou do počítače vyslána data ve formátu USB klávesnice. Počítač nerozezná, zda se jedná o data z posuvky nebo z klávesnice a vyhodnotí data jako sled stisků numerických kláves (odpovídajících údaji na displeji posuvky) ukončený stiskem tlačítka Enter.

Po připojení k PC detekuje systém nové zařízení automaticky jako „Topmes IMK1S-HID Ver:x.xx“. Tímto je jednotka nainstalována. není nutná instalace ovladače, protože jsou použity systémové ovladače USB klávesnice operačního systému MS Windows. Jednotka pracuje se všemi systémy, které podporují připojení USB klávesnice (jako Windows 2000/ XP, UNIX/Linux, MAC OS). Pro správnou funkci je nezbytné, aby na standardní klávesnici PC byl aktivován režim Num-Lock.

Jednotka IMK1C-HID umožňuje uživatelské nastavení, které lze doprogramovat na přání zákazníka a tak pozměnit její parametry.

Nahoru

+420 271 752 341
info(@)topmes.cz

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

© 2019 TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10