Topmes

Diskusní fórum

TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10+420 271 752 341info(@)topmes.cz

Tango!3D

Tango!3D CNC

Software Topmes Tango!3D CNC (dříve T-DMIS) je výhradně naším vlastním produktem, je vhodný jak pro manuální, tak i pro CNC měřicí stroje a měřicí ramena. V současné době Tango!3D standardně podporuje CAD formáty IGES a STEP a dále formát Catia 5 nejnovější verze (03/2009 je to Release 19), ten ale za příplatek. Obsahuje propracovný systém error korekcí (21 chyb), což se projeví ve zvýšení přesnosti stroje. Na vývoji CNC měřicího software spolupracujeme s německým partnerem Märklen GmbH za účasti CMM specialisty Stuarta Broughtona (dříve LK Ltd.) z Velké Británie. Řadu licencí už jsme prodali v Německu i po Evropě. Software i dokumentace je k dispozi i v německé a anglické verzi.

S tímto naším software a hardware (Upgrade set pro CNC 3D měřicí stroje) jsme v roce 2006 získali na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně Zlatou medaili v kategorii měřicí a regulační technika. Upgradů CNC měřicích strojů nejrůznějších značek s vlastním CNC kontrolérem a se software T-DMIS jsme provedli již více než 20 v ČR, na Slovensku a v Německu.

Nejnovější funkce programu:
- ovádání výměníku modulů TP20 a TP200 a jeho integrace do software
- funkce zrcadlení CAD modelu (Mirroring)
- možnost off line programování na vzdáleném počítači (off-line dongl)
- omezení práv přístupu k software pro operátora

Jsme otevřeni splnit i jakékoli nestandardní požadavky na software na zakázku. Tyto ale mohou být zpoplatněny. Cena je závislá na detailním zadání. Na základě smysluplného požadavku jsme schopni realizovat jakoukoli jednoúčelovou úpravu software, což asi nikdo z komerčních dodavatelů nezajistí.

Nahoru

+420 271 752 341
info(@)topmes.cz

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

© 2019 TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10