Topmes

Diskusní fórum

TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10+420 271 752 341info(@)topmes.cz

TouchDMIS CAD

CMM MAN, CNC, upgrady

Software TouchDMIS CAD pro 3D měřicí stroje je profesionální produkt s globálním záběrem vyvíjený pražskou firmou Next Metrology (bývalí programátoři Topmes). TouchDMIS CAD je využíván na desítkách měřicích zařízení (stroje manuální i CNC, upgrady, měřicí ramena, laser trackery atd.) v ČR, na Slovensku a v řadě evropských zemí. CAD modely IGES a STEP jsou standard, další CAD konvertory pro přímý vstup je možno dokoupit samostatně.
 
Software TouchDMIS je plně podporovaný 64-bit produkt s plně dotykovým ovládáním. Podporu v ČR a na Slovensku zajišťuje Topmes. Starší verze Win-XYZ, T-DMIS a Tango!3D CAD už neudržujeme a nelze je provozovat na současných PC s Windows 10. Je to problém ovladačů hardware. Není to naše vina, že Microsoft ve svých operačních systémech neustále mění standardy komunikace s externím hardware a to bohužel tak nešťastně, že komunikace s hardware, který není schválený Microsoftem, je stále více omezována.

Rovněž starší komunikační jednotky s rozhraním COM (RS-232C) už nelze použít. Současné počítače nedisponují portem COM, Windows už sériovou komunikaci nepodporují.

Praktické předvedení software TouchDMIS CAD je možné na některém z našich strojů v Praze. Po jednoduché úpravě hardware je možné předvedení i v terénu u zákazníka.

Nahoru

+420 271 752 341
info(@)topmes.cz

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

© 2019 TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10