Topmes

Diskusní fórum

TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10+420 271 752 341info(@)topmes.cz

Laserová metrologie

Imager Pro C

Imager Pro C

Vysoká kvalita obrazu? Řešením je kombinace 3D laserového skeneru a HDR technologie
IMAGER PRO C představuje pokrok v 3D laserového skenování. Jeho HDR (High Dynamic Range) fotoaparát nabízí vysoké rozlišení a čistotu výsledného snímku díky kombinaci rychlého laserového paprsku a fotoaparátu s technologií CMOS (velice nízký šum pozadí) a to i při slabém osvětlení nebo při špatných povětrnostních podmínkách. Snímací kamera je velmi dobře chráněna proti nečistotám a vlhkosti.
 
Vhodný pro každou aplikaci
Díky použití laserového paprsku třídy 1, můžete IMAGER PRO C použít v celé řadě aplikací a to jak v městském tak i v průmyslovém prostředí. Díky robustní konstrukci je možné ho umístit kamkoliv. IMAGER PRO C je certifikován na hodnotu IP 53, tzn., že je chráněn před stříkající vodou a prachem. Rotující zrcadlo je bezpečně zapouzdřeno, že skener je vhodný i pro venkovní použití. Chráněna je i integrovaná čelní kamera, která zaručuje nejlepší kvalitu obrazu i v náročných povětrnostních podmínkách. Integrovaná baterie umožňuje až 3 hodiny nepřetržitého skenování.
 
Easy-To-Use – jednoduchý dotykový displej pro ovládání skeneru
IMAGER PRO C má barevný dotykový displej s vysokým rozlišením pro snadné a intuitivní používání skeneru. Uživatelská příručka a další podpůrné informace jsou k dispozici během několika doteků na obrazovce. Všechny ostatní příkazy jsou podobně uživatelsky přívětivé skrz ovládací menu.
 
HDR - nová technologie snímání obrazu
HDR fotoaparát pořizuje snímky s několika různými dobami expozice. Výsledný panoramatický snímek je složen ze 42 jednotlivých snímků a je ostřejší a jasnější než jakýkoli jednotlivý obrázek.
 
Nahoru

+420 271 752 341
info(@)topmes.cz

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

© 2019 TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10