Topmes

TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10271 752 341info@topmes.cz

Scannery

Scannery

Digitální laser scannery - efektivní a přesný scanning pro veškeré aplikace

Princip funkce

Nikon Metrology (dříve Metris) je již téměř 20 let průkopníkem a světovou jedničkou v nasazení laserových scannerů pro 3D souřadnicové měřicí stroje. Laser scannery Nikon je možno nasadit nejen na všechny typy měřicích strojů Nikon Metrology (typ LK i C3), ale i na jakýkoli CNC měřicí stroj libovolného typu a výrobce (například Mitutoyo, Brown and Sharpe, DEA, Zeiss, Wenzel, Mora a Dukin).

Nikon Metrology dnes nabízí kompletní řešení pro 3D měřicí stroje od klasické dotykové sondy, přes systémy analogového scanningu až po nejmodernější optické bezdotykové metody. Laser scannery Nikon lze použít jak pro měření součástí s převážně geometrickými tvary, tak i pro měření součástí obecných tvarů z nejrůznějších materiálů, zejména plastových a plechových výlisků, odlitků a kompozitních materiálů a k reverznímu inženýrství. Důraz je kladen na přesnost a produktivitu měření v běžných dílenských podmínkách, jednoduché ovládání a bezproblémovou implementaci na jakémkoli měřicím stroji.

Revoluční systém Laser Scannerů Metris Digital sdružuje v jediné kompaktní hlavici kamerový systém, laser scanner a digitální jednotku zpracování dat včetně zabudovaného algoritmu pro kompenzaci vlivu teploty. Tím je zajištěna vysoká přesnost a rychlost měření při minimálních rozměrech hlavice. Všechny laser scannery Nikon Metrology jsou plně kompatibilní s hlavicemi Renishaw PH10M a PH10MQ.

Nahoru

+420 271 752 341
info@topmes.cz

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

© 2016 TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10