Topmes

TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10+420 271 752 341info(@)topmes.cz

Software

Software

TouchDMIS CAD pro manuální i CNC měřicí stroje, měřicí mikroskopy, ramena, laser trackery, upgrady

Tango!3D WR

Software Tango!3D WR (Wide Range) je možno použít pro širokou oblast měřicích systémů pro velkoobjemovou metrologii. Příkladem je kamerový systém Metronor, laser tracker API a veškerá optická měřicí zařízení Metris.

Software Tango!3D WR byl implementován do optického měřicího systému Metris iSpace pro vekoobjemovou metrologii a v roce 2009 byl úspěšně předán u zákazníka v Německu pro měření velkých odlitků. Technicky se jedná o systém laserových transmitterů rozložených po obvodu pracovního objemu. Uvniř tohoto objemu se pohybuje obsluha s bezdrátovou ruční sondou iProbe. Sondu iProbe lze využít jak pro přesné stanovení souřadnic X, Y, Z jakéhokoliv bodu uvniř pracovního objemu, lze ji však využít i k fyzickému označení bodů o známých souřadnicích, a to pomocí malé ruční vrtačky. Celý systém je velice efektivní a přinesl několikanásbné zrychlení oproti konvenčním metodám měření a označování velkých odlitků.

Detailní informace o tomto konkrétním projektu najdete na stránkách Metris http://www.metris.com/case_studies/ispace/castings/

Nahoru

+420 271 752 341
info(@)topmes.cz

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

© 2018 TOPMES s.r.o., Štěrboholská 44, 102 00 Praha 10