Topmes
Topmes

Akreditovaná Kalibrační laboratoř TOPMES

Kalibrační laboratoř TOPMES provádí kalibrace měřidel délky se zaměřením na souřadnicovou měřicí techniku a tvoří v rámci firmy nezávislé oddělení. Vedoucím kalibrační laboratoře je Milan Zámiš, manažer kvality je Mgr. Jiří Dočkal. Metrologem kalibrační laboratoře je David Líska.

Topmes

Popis služby

Kalibrační laboratoř TOPMES je akreditována Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 pro kalibrace měřidel délky a délkoměrů, měřicích mikroskopů, profilprojektorů, souřadnicových měřicích strojů a měřicích ramen v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci č. 238/2021 ze dne 16.4.2021.

Topmes

Jak celý proces probíhá

Vzhledem k charakteru kalibrovaných měřidel délky je kalibrace vždy prováděna na pracovišti u zákazníka tj. mimo stálé prostory laboratoře. Výsledky kalibrace jsou uváděny v kalibračním certifikátu vydávaném v elektronické podobě ve formátu PDF opatřeném elektronickými podpisy. Kalibrační certifikát je odesílán elektronickou poštou na e-mailovou adresu zákazníka. Kalibrované měřidlo je označeno kalibračním štítkem obsahujícím číslo Kalibračního certifikátu, datum kalibrace a jméno kalibračního technika.

Topmes
Topmes

Potřebujete poradit?

Domluvte si s námi schůzku. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Využijte jednu z následujících možností, jak nás můžete kontaktovat.

Všechny kontakty
Topmes

Kontaktní formulář

Děkujeme!
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Ozveme se Vám co nejdříve.

Využijte další z našich služeb