TopmesTopmes

Modernizace měřicích zařízení

Provádíme generální opravy, modernizace, retrofity všech typů a značek měřicích strojů. Dále se zabýváme retrofity a digitalizacemi délkoměrů, měřicích mikroskopů. Jsme schopni zajistit přestavby manuálních strojů na CNC stroje. Retrofit stroje je vhodnou volbou pro zákazníky, kteří chtějí využít zastaralé nebo nefunkční měřicí zařízení. Kompletní retrofit stroje zahrnuje výměnu veškerých zastaralých nebo vadných součástí, včetně elektroniky, odměřování, rozvodů vzduchu a opravu mechaniky stroje.

 

Topmes

Modernizace souřadnicových měřicích strojů

Naši specializací je modernizace a digitalizace souřadnicových měřicích strojů. Na této činnosti firma TOPMES vyrostla, díky tomu velmi dobře rozumíme celé problematice. Starší měřicí stroje ještě nemusí patřit do šrotu, protože jejich vlastnosti jsou mnohdy velmi dobré a potřebují pouze odborný zásah a opravu. Modernizace staršího stroje může výrazně ušetřit finanční náklady na pořízení nového stroje.

Zabýváme se modernizací 3D měřicích strojů téměř všech značek a typů. Modernizujeme manuální i CNC měřicí stroje. Nejprve vždy zhodnotíme technický stav stroje a podle těchto informací vystavíme cenovou nabídku, kterou podrobně konzultujeme. Celý systém jsme schopni vybavit celou řadou řídicích systémů a měřicích softwarů, přesně podle typu Vašich potřeb.

Topmes

Modernizace měřicích mikroskopů a profil projektorů

Podobně jako u délkových měřidel provádíme modernizace a kompletní digitalizace měřicích mikroskopů a profil projektorů téměř všech typů a značek. Jedná se především o zařízení značek Zeiss, Mitutoyo nebo Starrett. Tato zařízení vybavíme odměřovacím systémem Renishaw, připojíme skrze vlastní komunikační jednotku vyrobenou v TOPMES a k celému systému dodáme měřicí software pro 2D zařízení. Digitalizací získáte ze starého zařízení plně funkční a ještě výkonnější měřicí systém. Rádi Vám celý proces modernizace detailně popíšeme a k tomu předvedeme měřicí software pro 2D. Rádi Vám poskytneme reference od našich zákazníků.

Topmes

Modernizace délkoměrů

Přes 30 let působení na trhu s měřicí technikou se věnujeme modernizaci 1D měřicích zařízení. Jedná se o délková měřidla a délkové komparátory. Ve většině případů se jedná o délkoměry značky Zeiss nebo SIP. Tyto délkoměry umíme vybavit odměřovacím systémem Renishaw a připojit přes naši komunikační jednotku k softwaru Comparator. 

Topmes
Topmes

Potřebujete poradit?

Domluvte si s námi schůzku. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Využijte jednu z následujících možností, jak nás můžete kontaktovat.

Všechny kontakty
Topmes

Kontaktní formulář

Děkujeme!
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Ozveme se Vám co nejdříve.

Využijte další z našich služeb

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek, speciálních akcí a dalších zajímavých informací ze světa souřadnicové měřicí techniky.

Newsletter

Úspěšně odesláno