Topmes
Topmes

Zakázkové měření

Nemáte možnost kontrolovat kvalitu Vašich výrobků nebo máte plné kapacity? Naše kontrolní měrové středisko TOPMES Vám pomůže tento problém vyřešit. Disponujeme špičkovým týmem techniků s bohatými zkušenostmi a nejmodernějším vybavením. Náš tým kontrolorů je schopen měřit v našich laboratořích nebo na Vašem pracovišti.

Topmes

Popis služby

Pro zakázkové měření Vašich výrobků máme k dispozici dvě klimatizované měřicí laboratoře. Zajistíme kompletní službu měření na souřadnicových měřicích strojích, měřicími rameny, optickými laserovými skenery, laser trackerem nebo speciální měřicí úlohy na kruhoměru, drsnoměru nebo CT.

Topmes

Jak celý proces funguje?

Po zaslání technické dokumentace ve formě výkresu nebo CAD dat, provedeme potřebnou analýzu. Dle této analýzy Vám následně vystavíme cenovou kalkulaci. Celý proces kontroly si bereme kompletně na starosti. To zahrnuje přípravu měření, samotné nasnímání dat a jejich vyhodnocení. Výsledkem celého procesu je výstupní protokol či jiná požadovaná data dle Vaši specifikace. Výsledky Vám v případě potřeby detailně vysvětlíme.

Topmes
Topmes

Potřebujete poradit?

Domluvte si s námi schůzku. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Využijte jednu z následujících možností, jak nás můžete kontaktovat.

Všechny kontakty
Topmes

Kontaktní formulář

Děkujeme!
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Ozveme se Vám co nejdříve.

Využijte další z našich služeb